• 10.08.2017 10:38

Розказали, чому жінкам корисно пити пиво

 

Як з'ясували вчені з Університету Каліфорнії, пиво на основі хмелю та ячменю є значущим джерелом харчового кремнію, який сприяє зміцненню кісткової тканини. 

Про це пише ]]>«COSMOPOLITАN»]]>


]]>]]>

Співробітники університету в Девісі провели аналіз вмісту кремнію в різних сортах пива, в результаті чого встановили, що найбільшу кількість даної речовини, близько 56 міліграм на літр, міститься в світлих сортах, приготованих з використанням ячменю і хмелю, тоді як безалкогольні сорти пива найменш збагачені кремнієм.

Відповідно до проведених лабораторних досліджень, кремній важливий для розвитку кісткової системи організму і формування сполучних тканин, так як він бере участь в засвоєнні кальцію, який з віком вимивається з організму інтенсивніше.

Автори дослідження вважають, що помірне вживання пива може сприяти лікуванню остеопорозу - захворювання, пов'язаного з пошкодженням кісткової тканини, що веде до переломів і деформації кісток.

Втім, вчені радять не забувати, що пиво викликає алкогольну залежність і вживати його потрібно з обережністю.
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.