• 21.07.2017 16:06

Рейтинг популярних луцьких депутатів на відкликання

Не зважаючи на тиск, постійні провокації та вчорашній «кольоровий» напад на намети, у яких збирають підписи для відкликання п’ятьох депутатів – «тушок», на сьогоднішній день вдалося зібрати необхідну кількість підписів.

Відтак, пропонуємо вам рейтинг депутатів на вихід: Лідером за кількістю підписів залишається Євгеній Ткачук – 1601 голоси. Друге місце – Сергій Була, за відкликання якого підписалося 1595 лучан. Проти Олександра Козлюка проголосували 1592 людини, а відтак він займає третє місце. Четверте місце - Костянтин Петрочук - 1586 підписів. І останнє, п’яте місце займає Аркадій Соломатін – 1575 підписів.

До слова, для відкликання одного депутата потрібно зібрати мінімум 1562 підписи. Проте активісти наголошують, що на даному етапі зупинятися не будуть. Відтак, вирішили продовжити збір підписів, але задля власної безпеки робитимуть це у новому форматі «від дверей до дверей».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.