• 12.12.2017 16:17

Пиво, цукерки та мандаринки: лучанка робить їстівні букети

Їстівні букети – це цікавий та незвичний варіант подарунку не тільки для рідних, а й для друзів чи колег.

 

 

В інтернеті чимало сторінок, де можна купити такий виріб. На одну з таких натрапила в соціальній мережі Інстаграм. Я вирішила зустрітися з майстринею та розпитати чи важко робити їстівні букети і наскільки успішним є цей бізнес у соцмережах.

 

Коли йшла на зустріч з майстринею, думала, що це буде мама у декреті, яка в вільну хвилинку робить незвичні букетики. Але ж ні, вже безпосередньо на зустрічі познайомилася з 19-річною студенткою Анастасією Возною.

 

 

Дівчина каже, що робить свої букети у вільний від навчання час. Вранці ходить на пари до університету, де навчається ландшафтному дизайну, а ввечері починає робити букети.

 

 

«Найбільше часу витрачаю на те, щоб закупити продукти, бо ж кожен клієнт хоче букет з різним вмістом».

 

«Найчастіше ідеї для своїх творінь беру з Інтернету. Шукаю щось цікаве на різних сайтах».

 

«Рукоділлям займаюся вже давно. Ще з 5 класу почала ходити в студію, де й навчилася робити такі вироби. Тоді на гурток потрапила абсолютно випадково. Подруга запропонувала спробувати, а я й погодилася. Якби тоді не записалася в студію, не знаю чим би зараз займалася. Зараз рукоділля - це те, що люблю і що дуже подобається. Тепер я навіть сама вчу діток робити вироби».

 

 

«Перші свої роботи дарувала друзям, родичам та знайомим. Взагалі якщо згадувати з чого все почалося, то думаю, - з друзів. Спочатку вони просили, щоб я, то для брата, то для їх родичів зробила якийсь виріб. Я звичайно, погоджувалася і виготовляла, то букет, то тваринку з сіна».

 

«Спочатку мені було страшно починати продавати букети. В мене подруга продає таким чином одяг. От і я вирішила спробувати чи вдасться продати свої вироби. Спершу переймалася чи сподобається клієнту те, що я зробила. Але зараз я більш впевнено себе почуваю. І певно, найбільша радість для мене, коли люди дякують та хвалять мою роботу. Так приємно тоді стає».

 

«Часто клієнти питають мене чи не випаде величезна пляшка пива з букету, та чи не розпадеться він на частини (сміється., - ред.)».

 

 

«Звичайно ж, букет  не розпадеться. Просто коли я його роблю, то всі частини добре фіксую».

 

«Кожен елемент букету потрібно поставити на спеціальну шпажку, її треба зафіксувати. Ніби й нескладна справа, але вимагає точності та зосередженості. До прикладу, масивну пляшку пива також фіксуємо в букеті з допомогою шпажки, інші компоненти: сир, ковбасу, - так само. Тоді шпажки фіксуються між собою. Таким чином всі компоненти тримаються разом і з букету нічого не випадає».

 

 

«Зараз вже маю чимало клієнтів. Найбільше роботи припадає на вихідні дні. Бо тоді найчастіше замовляють букетики. Пам’ятаю, що найбільше роботи мала перед 8 березня. Зараз також її вистачає. Перед Новим роком почали замовляти букетики з мандаринами та іншими різноманітними фруктами. Такі варіанти часто купують жінкам чи як подарунок на день народження».

 

 

«Фрукти нічим не обробляються. Тільки якщо розрізаю якийсь компонент навпіл, то накриваю його харчовою плівкою, щоб не зіпсувався».

 

«Часто також замовляють й чоловічі букети. Найчастіше у них – пиво, сир, ковбаска, дехто замовляє з маленькою пляшечкою коньяку чи горілки».

 

«Придбати такий букет можна за 150 гривень. Найчастіше, середня ціна його становить 300 гривень, бо ж люди можуть хотіти щось додати до вмісту. Однак найдешевший варіант обійдеться в 150 гривень».

 

 

«Також на моїй сторінці є вироби з сіна. Їх теж продаю. Люди купують як сувенір. Собачка, до прикладу, вартує 120 гривень, мишка та свинка – 100 гривень».

 

«Найчастіше з сухої трави роблю тваринок, але також виготовляю ще й різні сердечка чи музичні інструменти».

 

 

«Їх робити не так важко, як здається на перший погляд. Просто потрібно взяти сіно та викладати з нього форму, як з пластиліну, а тоді все це просто скріплювати. Зараз на такий виріб витрачаю десь півгодини, бо вже набила руку».

 

«Знаю, що зараз багато хто таким займається, але все таки  я теж маю своїх клієнтів, й таким чином можу заробляти. Мої батьки у всьому мене підтримують. Вони раді, що я ще вчуся і вже навіть заробляю гроші».

 

«У майбутньому мені хотілося б мати свою майстерню. Там би могла давати уроки діткам. Адже мені подобається займатися з малюками».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала Аліна БЕКЕРУК 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.