• 13.10.2016 13:43

П’ятеро волинян з одного села лікуються від сказу

Стали відомі подробиці ситуації, що склалася у селі Метельне на Ківерцівщині через укуси скаженого кота. Про це ]]>повідомляє]]> Волинський обласний лабораторний центр.

Нагадаємо, що раніше «Волинський інформаційний портал» інформував про те, що у селі Метельне безпритульний кіт покусав шістьох людей. Їх направили на консультацію до лікаря-рабіолога.

Наразі ж Волинський обласний лабораторний центр повідомляє, що в ході епідеміологічного розслідування встановлено, що невідомий кіт поводився агресивно та неспровоковано напав на 9 осіб. При цьому з котом контактували 6 осіб, 4 з яких діти (віком від 5 до 16 років). У потерпілих діагностовано подряпини та укуси верхніх та нижніх кінцівок і шкіри обличчя. П’ятьом з них призначено курс профілактичного антирабічного лікування. Кіт нападав на селян, коли вони поралися по господарству або намагалися взяти тварину на руки чи погладити.

Окрім того, спеціалісти обійшли двори й опитали майже 130 селян. На щастя, нових випадків контакту зі скаженою твариною не виявлено.

До того ж, рішенням районної протиепізоотичної комісії село оголошено неблагополучним населеним пунктом щодо сказу. Тож у селі здійснюють імунізацію проти сказу домашніх тварин. Наразі ж щеплено 93 тварини.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.