• 10.10.2017 16:08

Притула показав частину спонсорів своїх концертів

Учора, 9 жовтня, артист побував із концертом у Ковелі. Йому передували 2 концерти в Ужгороді, 2 в Калуші, 2 у Франику. Попереду – 2 у Рівне і 2 у Луцьку. Притула зізнався, що зараз хворіє. Про це йдеться на офіційній сторінці Сергія Притули у ]]>Фейсбуці]]>

«Подекуди люди ображаються, що я не вибігаю після концерту на сцену для фотосесії. Бозя свідок, що після хороших концертів я завжди виходжу до людей на фотосесію (винятки, якщо треба швидко тікати до потяга, або маємо довгий переїзд і треба пошкодувати нашого водія Іванка). Останніх кілька днів я просто фізично відштовхую від себе людей, позаяк ГРВІ та вірусний кон’юктивіт ще нікому на користь не йшов. Не всі це сприймають всерйоз, ображаються... Але я себе заспокоюю тим, що роблю людям краще», – написав артист.

Як пише притула, на фото в руках - частина спонсорів його останніх концертів, завдяки яким він ще більш-менш тримається на сцені. 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.