• 13.01.2017 09:00

Постраждалі від пожежі волиняни потребують допомоги

Катерина Кизун та її син із села Мовники, Іваничівського району потребують допомоги. 31 грудня 2016 року пожежа зруйнувала їхню домівку. Про це пише ]]>«БУГ»]]>.

Вогонь знищив 60 % даху будинку, документи родини, меблі, речі домашнього вжитку. Причина пожежі – коротке замикання електромережі.

«Добре, що дитина врятувалася. Хлопець перший зайшов у будинок. Якби ще затримався, то б вогонь обпалив його», – зауважує Галина Тарасюк, знайома родини. «Ми давно знайомі, їй немає кому допомогти. Працюючи в медицині, звикла, що потрібно надавати допомогу всім», – додає жінка.

Родина живе за мінімальну пенсію, яку отримує Катерина Кизун. Жінка та син орендують квартиру у Нововолинську, а це потребує коштів. Такі гроші є непосильними для родини.

Тимчасово будинок покриють плівкою, аби захистити рештки будівлі від снігу. А для наступних кроків до відновлення житла коштів немає. «Приходили чоловіки, які знаються на цьому, дивились і сказали, що потрібно близько ста тисяч гривень. Та навіть тих сорок метрів плівки немає за що купити. Зараз за квартиру треба буде платити, а ще ж прийде платіжка за комунальні послуги», – додала Галина Тарасюк.

Родина просить допомоги в усіх небайдужих людей, адже не в силах впоратися з бідою самотужки.

Номер карти «ПриватБанк»: 5168 7573 1212 6743.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.