• 15.01.2018 12:58

Посеред Луцького замку колись ріс яблуневий сад

Цікаву світлину двору луцького замку Любарта оприлюднив фотограф Віктор Чухрай: на ній видно, що внутрішня площа замку засаджена деревами.
 

]]>Колись у замку Любарта ріс яблуневий сад]]>
 

Фото, зроблене у січні 1979 року.

«В ті далекі часи, ми теж не обходились без замку Любарта, він виглядав дещо інакше, камерніше і загадковіше» - написав фотограф.

«Там був яблуневий сад, який у травні паморочив нам десятикласникам голови так, що змушував нас іноді тікати з уроків у 3-й школі, щоб пережити ці неймовірні травневі миті у тиші мурів і величі веж древньої святині Луцька»

«Там навіть не було брами і зрозуміло ні екскурсій ні людей. А про гроші за вхід ніхто й не знав і не думав, що таке може бути...» - додав фотограф.

Лучанин Сергій Вязло додав:  

«Дійсно сад був чудовий, добре його пам'ятаю. А в будинку, де зараз Картинна галерея, жив мого старшого брата однокласник – Валентин Вітковський, царство йому небесне. Ми хлопчаки сиділи вечорами на лавках у саду і слухали на транзисторних приймачах по суботах о 21:30 "Голос Америки" передачу "Музика для молоді".

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.