• 24.09.2017 09:03

Показали презентаційний ролик села під Луцьком

На схід від обласного центру Волині розкинулось село Липини. В Інтернеті ]]>з'явився презентаційний ролик села під Луцьком]]>– пише ]]>«Район.Луцьк]]>]]>»]]>.

Площа населеного пункту становить приблизно 570 гектарів, у селі налічується близько 1,5 тисяч дворів, кількість населення – майже 4,5 тисячі осіб. Для потреб мешканців діють і розвиваються усі необхідні заклади соціально-побутової сфери: сучасний дитсадок «Оленька», на базі якого проводять обласні і районні семінари, загальноосвітня школа, вихованці якої є призерами предметних олімпіад, творчих конкурсів і змагань.

У селі є свій Будинок культури, де, крім великої глядацької зали, є і класи для музичних занять і танців, бібліотека. Крім того, тут функціонує виконком сільради, відділення зв'язку і АТС. Гостей села і Луцька теплом домашнього вогнища зігріють готель «Маєток» і «Кедем». В Липинах успішно працюють виробничі підприємства та комерційні фірми, які забезпечують роботою десятки мешканців округи. У місцевому плодорозсаднику вирощують садженці фруктових дерев, кущів і ягідників.

Окрасою села стали новозбудовані храми – Хрестовоздвиженський та Святотроїцький. Незважаючи на свій поважний вік, Липини – сучасне та перспективне село: ось чому сюди варто їхати – пізнавати рідний край і таємницю людського буття на землі.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.