• 22.03.2016 11:07

Підприємство волинського депутата постачає «буржуйки» на передову

Приватне волинське підприємство, що виготовляє сільськогосподарську техніку, передало на фронт майже півтисячі «буржуйок». Його 21 березня під час візиту на Ківерцівщину відвідав голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Підприємство депутата Волинської обласної ради Володимира Дейни працює на базі Олицького РТП та спеціалізується на виробництві комплектації та запчастин до сільськогосподарської техніки. Виробляє плуги, культиватори, картоплесаджалки, картоплекопачки та іншу сільськогосподарську техніку, яку купують по всій Україні.

Окрім основного продукту, тут працюють іще й над додатковими проектами – нещодавно громадська організація замовила у Дейни контейнери для роздільного сміття і розмістила їх у Ківерцях та районі.

Проте найвагомішим є волонтерський вклад фірми. Власник розповідає, що вони вже відправили на Схід 470 «буржуйок». Ними користується  бійці Нацгвардії з Рівного, волинські прикордонники, батальйон «Айдар».

Жодної з пічок не продали, проте чоловік ділиться, що чув про псевдоволонтерів у Рівненській області, які збували їх по 3 тисячі гривень.

«Ця заслуга не лише моя. Це також вклад тих небайдужих людей, що працюють у мене. В моєму кабінеті вся стіна в прапорах з фронту. До речі, на пічки згори насипають пісок і варять каву. От дзвонить мені чоловік і каже: «Ви на Горохів віддавали буржуйки – вони зараз на передовій, тут стріляють, а ми гріємося і п’ємо каву», - розповідає власник підприємства.

Також, чоловік зазначає, що свідомо не спекулював на виборах цією темою. Він відмовив кореспондентам «1+1» та «ICTV», які хотіли зняти про це сюжети. Пояснює він це тим, що його діяльність – повністю волонтерська, він член Спілки учасників АТО і популярність йому ні до чого.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.