• 25.02.2018 11:05

Під час посту треба утримуватися від сексу, - священик

Під час посту треба утримуватися від сексу, - священик

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Керівник прес-служби Рівненської єпархії УПЦ КП протоієрей Василь Рудніцький каже, що потрібно утримуватись вiд статевого життя на час посту. 

За словами священика, подружжя має повнiстю вiддатися духовностi й молитвi, - пише ]]>"ЧаРівне.інфо"]]>.

"Якщо є спiльна згода чоловіка та жінки на те, щоб не було статевих стосункiв - чудово. Та якщо ж хтось iз подружжя не згоден, то вiдмова в статевих стосунках iншого може завдати йому духовної шкоди. Сексуальне життя подружжя у цей період має бути виключно за взаємною згодою, аби не провокувати інші гріхи", - каже протоієрей Василь Рудніцький.

"У даному випадку це стосується лише тих, хто знаходиться у шлюбі. Водночас, суворе обмеження в статевих стосунках повинно бути в строгi днi посту. Зокрема, у Страсний тиждень", - додав священик.

Натомість головний лікар Рівненського міського пологового будинку Сергій Сулімовський каже, що 48 днів – це не такий великий проміжок часу, щоб у чоловіка чи жінки могли виникнути проблеми зі здоровʾям.

"Хоча, є й індивідуальні особливсості кожного організму. Важливо, аби людина усвiдомлювала, для чого вона вiдмовляється вiд статевих стосункiв. Тодi сам органiзм запускатиме механiзми регуляцiї. Неправильно постити тiльки заради дотримання традицiй. Людина має свiдомо приймати таке рiшення", - каже лікар.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.