• 28.09.2017 15:10

Рятувалися від вогню, стрибаючи з балкона на дах машини, - гості Patio di fiori

Пожежа у «Patio di fiori» стала для персоналу іспитом, а для самого готелю – найкращою рекламою.

 

Їдучий дим просочувався крізь шпаринки готельного номеру, і було зрозуміло, що вийти через коридор не вдасться. Рятуватися треба, тікаючи від пожежі у вікно… Похапцем зібрані і викинуті у вікно речі. Екстремальний спуск з балкона на дах автомобіля. Киснева маска в салоні «швидкої»...  Кияни Євген і Катя тієї ночі, 24 липня, коли невідомі підпалили готельно-ресторанний комплекс «Patio di fiori» у Луцьку, пережили найстрашніші хвилини свого життя. Але вже у вересні, черговий раз заїхавши у справах до Луцька, навіть не вагалися: оселилися у «Патіо». Кажуть: зустрічали їх як старих друзів.

 

– Навіть не думали, що готель так швидко відновить роботу, – каже Євген. – Шукали в Луцьку готель на «Букінгу» (інтернет-сервіс Booking.com, який, зокрема, да можливість бронювання готельних номерів у багатьох країнах світу – ред.), бачимо – «Patio di fiori» вже працює. Навіть не вагалися – поїхали сюди.

 

– Та й справді, а чого готель через якихось покидьків, які його підпалили, мусить втрачати клієнтів? – додає Катерина. – Тим більше, нас приємно вразив персонал і власники готелю – такого чуйного ставлення і високого професіоналізму ми мало де зустрічали...

 

Євген Довгаль працює помічником комерційного директора фармацевтичної компанії. У справах часто їздить містами України, час від часу бере з собою дружину. Так було і тоді: Катерина вперше була у Луцьку, тож вирішили шукати максимально комфортабельний і затишний готель. Зупинили вибір на «Patio di fiori». Оселилися. 

Того вечора лягли спати пізно – вечеряли, гуляли містом. І коли у двері стали голосно стукати – не відразу зрозуміли, що коїться. Разом з адміністратором у номер увірвався їдучий дим.

 

«У нас пожежа. Через коридор вийти вже не вийде – пішли на балкон», – нічний адміністратор Василь не гаяв часу. Допоміг гостям за лічені секунди зібрати речі, скинути їх вниз.

Довгалям пощастило – їхній номер був по інший бік від епіцентру пожежі, вікна виходили на подвір’я готелю. Спочатку з балкона спустили Катерину: інші працівники готелю стояли на даху автівки і «прийняли» гостю неушкодженою. За нею спустився Євген. Останнім – адміністратор.

 

Погорільців оглянули медики. Катерині було зле – вчаділа. Тож мусила якийсь час провести у «швидкій». Там їй одягнули кисневу маску, вкололи глюкозу. Потому Катя з Євгеном, а з ними і решта гостей, розмістилися на літньому майданчику ресторану. Власниця «Патіо» Олена Пащенко принесла води, пледи. Пояснила: їм уже готують номери у готелі «Срібні лелеки», де зможуть провести решту ночі. З хвилини на хвилину приїде бус, завезе гостей.

 

– Ми поїхали на власному авто. Там, у «Срібних лелеках» нас супроводжувала керуюча «Патіо» Юлія Барковська. Взяла на себе всі організаційні питання, тож ми дуже швидко опинилися у новому номері, змогли привести себе до ладу і лягти спати, – пригадує Катерина Довгаль.

 

– Скажу вам абсолютно відверто: незважаючи на шок, який тоді пережили, поїхали ми з позитивними враженнями, – додає Євген. – Бо бачили, як нами опікуються, допомагають. І розуміли, що маємо справу не просто з професіоналами, а з позитивними, чуйними людьми.

 

***

 

Євгена і Катю Довгалів зустрічали у «Патіо» як старих друзів.

 

«Їх повторний візит після таких подій – найвища оцінка нашої роботи», – каже керуюча готельно-ресторанним комплексом Юлія Барковська.

 

Гості отримали від готелю символічну пляшку шампанського, тарілку фруктів, Каті подарували букет. А ще – запросили на відкриття відновленого ресторану «Patio di fiori», який у липні повністю знищив вогонь. Ресторан, запевняє керівник комплексу, почне роботу не пізніше жовтня цього року.

 

Юрій РИЧУК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.