• 26.09.2017 17:33

Обійми осені: тихе полювання у луцькому парку. ФОТО

А ви відчуваєте запах осені ще задовго до того, коли на ваших очах впаде перший листок?

 

Погодьтеся, кожен відчуває та чекає її по-своєму. Хтось із настанням цієї пори змінює гардероб, комусь із приходом осені кортить кардинально змінити колір волосся, нігтів, позбутися конкретних звичок, слів і навіть людей. У когось вона асоціюється із роздумами, спогадами, з теплими речами, словами, емоціями.

Хтось чекає настання осені, аби потішити коханих гарячими обіймами. Хтось із запалом викреслює дні в календарі, аби наблизитись до того дня, коли на полі збереться уся родина, бо ж жнива не чекають. Погодьтесь, що більшість із вас бачаться з родичами лиш на свята та на, так званому, «зеленому морі». Осінь,  - коли ти ще вдягаєш босоніжки, а деякі уже сміливо крокують вулицями твого міста у чобітках.

 

Пора, коли немов від сорому червоніє листя. А пізніше поспіхом зривається з гілок так, ніби готове провалитися крізь землю.

 

Словом, до вашої уваги світлини осені крізь об’єктив журналістки інтернет-видання «VIP».

 

Фото: Анастасія КАЧИНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 4

Небайдужий, 26 Вересень, 23:21
Побільше такого матеріалу! Красу ще треба вміти побачити! Молодець!
краса, 27 Вересень, 19:51
Дійсно ,що красу треба побачити. А тут просто фото, без бачення
123, 27 Вересень, 19:26
У фотографіях нічого особливого нема. Автору ще потрібно мати бачення, аби схоплена мить була фотошедевром і радувала око. А то просто фото,яке може зробити кожен, хто має фотоапарат. Прошу не видаляти коментарbb, як було раніше
Автор, 28 Вересень, 18:35
Я не називала свої фото шедевром.Втім, радію, що моя робота привернула вашу увагу)) успіху! Робіть особливі фото, ловіть миті і далі обсирайте чиюсь роботу))
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.