• 08.08.2017 16:08

Невідомі пухнастики відомих волинян

Щорічно 8 серпня відзначають Всесвітній день котів, ініційований Міжнародним фондом із захисту тварин «Animal Welfare». Метою такого свята є привернення уваги громадськості до проблеми безпритульних котів та кицьок.

Багато власників кошачих переконують, що «Без кота и жизнь не та!». Тож «]]>Таблоїд Волині]]>]]>»]]>опитав відомих волинян, про те, як вони уживаються зі своїми пухнастими улюбленцями. 

Мандрівниці й волонтерки Олена та Юля Сідімянцеви свого Бубку просто врятували. З того часу він став справжнім членом сім’ї, який сам встановлює правила і змушує їм підкорятися: «Минулого літа, в липні, коли спека була на піку, Олена йшла в неділю на зустріч повз газетний кіоск біля ТЦ «Гостинець» і почула відчайдушний котячий писк із середини. Після зустрічі Олена повернулася туди і не змогла проігнорувати. Почала шукати власника. Тим часом з дому піднімала на вуха КП «Ласку», Гарячу лінію міського голови, Народний контроль і ще кількох активістів, які могли підказати, що робити.

Зрештою, на місце події прибув наш дільничий Валерій, і вже був готовий долучитися до операції порятунку кота, як раптом прибігла власниця того розпеченого горе-кіоска, підняла гвалт, що ми створюємо їй проблеми. Коли вона відкрила кіоск, до нас вискочило малесеньке кошенятко й почало жадібно пити воду з моїх долонь. Потім безстрашно вистрибнуло з долонь на землю.

Так у нього з'явилося ім'я – Бубка, на честь відомого спортсмена. Після такої історії ми емоційно до нього прив'язалися, і вже не могли його нікому віддати. Бубка ріс «ісчадієм Ада»! Граючись, він кусався і до крові розгризав руки нам і нашим гостям. Та найбільше від його атак потерпала наша старенька, 14-річна Мурочка. Як трішки підріс, почав мітити територію. Те, що ця проблема стала ребром, я зрозуміла, прийшовши на співбесіду в інститут, де зараз працюю, й відчула, що від моїх чобіт так тхне, що виїдає очі...

Наступного дня Бубка втратив те, що ветеринар обізвав тестикулами, а ми називали «дзвониками». А минулого березня в Бубки з'явився братик – рудань Персик, якого ми підібрали на вулиці. Відтоді об'єктом Бубчиних атак став він. Але, будучи вуличним, він уміє захистити не тільки себе, а й нас. Одна дитяча звичка в Бубки таки лишилася. В будь-якій незрозумілій ситуації він біжить до Олени й починає смоктати-лизати їй шию. Це для цього як допінг: перед сном, уранці, перед їжею, після їжі і замість їжі.

То ми тепер жартуємо, коли він починає біситися: «Дай йому шию бігом, хай заспокоїться!». Взагалі, Бубка дуже емоційний котик. Коли ми кудись їдемо й лишаємо його вдома чи на перетримці, в нього підіймається температура, він може навіть серйозно захворіти. Тому ми довіряємо догляд за ним лише найнадійнішим людям».

]]>]]>
]]>]]>

Депутатка Луцької міської ради Анна Мовяк має два кота – Укропа та безіменного: «Старший кіт у нас імені як такого не має, бо його подарували доньці на День народження і юна хазяйка була надто малою, щоб назвати свій «подарунок». Він мав кілька «кличок».

]]>]]>
]]>]]>
]]>]]>
]]>]]>

 А депутат Луцької міськради Микола Яручик має ціле сімейство: маму, двох малюків і старшого сина, тобто дядька. І якщо хтось хоче отримати чудове сіреньке котенятко від депутата, можна звертатись до Миколи.

]]>]]>


]]> ]]>"Дядько" вже дорослий, а й досі живе з мамою!
]]> Ось таких малюків Микола Яручик із радістю віддасть у добрі руки]]>Ось таких малюків Микола Яручик із радістю віддасть у добрі руки
]]> Мама-киця, така мама!]]>Мама-киця, така мама!
]]> ]]>

У журналістки Тетяни Грішиної свого кота немає, але є Ганс, який не зовсім кіт, а щось значно більше:«Це не мій кіт і я би не назвала його котом, а, скоріше, другом. Ми часто бачимось, коли я приїжджаю до нього в гості. Він має дуже специфічний характер, зовнішність і милозвучний голос».

]]>]]>
]]> Ганс серед колєг]]>Ганс серед колєг
]]>]]>
]]>]]>

 Журналіст IA ZIK Мирослав Ватащук теж бував у ролі рятувальника безпритульних котенят. А зараз є щасливим власником Зюзі Василівни.

]]>]]>
]]> Вірна Зюзя завжди поруч! Щоб, бува, не начудив чогось )))]]>Вірна Зюзя завжди поруч! Щоб, бува, не начудив чогось )))

А ось журналістка, поетеса та педагог Лєна Шторм має... вісім котів! І всіх любить та поважає.

]]>]]>

Автомайданівець Віталій Гнатюк пишається своєю кицею із незвичним іменем Gatita: «Нам її подарували знайомі  зі словами: «Тепер це чорне чудо буде жити у вас!».

]]>]]>

 

Передрук заборонений

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.