• 23.08.2017 18:06

Театр без вікових обмежень: у головних ролях активні бабусі

У середу, 23 серпня, арт-галерея центрального універмагу Луцька зібрала більше півсотні поціновувачів аматорського театру «Золотий вік».Відтак, сьогодні лучани та гості міста відвідали оригінальне театралізоване дійство – презентацію філософської казки, написаної львівською художницею Вікторією Ковальчук.

 

Варто відзначити, що проект реалізований за допомогою творчих людей та волонтерів. Неймовірну атмосферу казки за допомогою декорацій створила відома луцька художниця та керівниця арт-студії «Світ творчих людей» Алла Харчук. Візуальної оправи театралізованому дійству надала Анастасія Глух, а художниця з костюмів Наталія Хомич вбрала акторів у костюми, які неабияк підходили під декорації та роль кожного героя.Відтак, на міні-сцені арт-галереї відбулося справжнє казкове дійство, головні ролі якого зіграли дві поважні пані – Тамара Трухімович та Галина Жиляк.

Свої артистичні здібності показали й актори Творчої студії Наталії Журавльової, благодійної організації «Творчість заради життя» та Волинської бібліотеки для юнацтва.

Висока акторська майстерність, оригінально підібрані декорації та костюми, музичний супровід та кожна продумана деталь вистави не залишила байдужими присутніх на заході гостей. А відтак, опісля презентації театралізованої казки успіх усіх акторів відзначили бурними аплодисментами та оберемками квітів, а режисер-постановник Наталія Журавльова отримала цінний подарунок-оберіг – срібну іконку із зображенням Святого Пантелеймона.

   

 

 

 

 

 

 

 Підготувала Анастасія КАЧИНА 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.