• 18.07.2014 12:21

Не всі архіви Волині посилили протипожежну безпеку

Через незначне фінансування не у всіх районах вдалося посилити протипожежні заходи в архівних установах. Про це йшлося 18 липня під час розширеного засідання колегії державного архіву Волинської області.

Заступник директора державного архіву Волинської області Марія Багнюк розповіла, що у зв’язку зі складною ситуацією в країні архівні установи області не фінансувалися в повному обсязі. Відповідно реалізували не всі необхідні заходи. Зокрема, не всім архівним установам вдалося посилити протипожежну безпеку. Заходи із запобігання пожежам здійснили тільки в держархіві Волинської області, архівних відділах Володимир-Волинської, Старовижівської райдержадміністрацій, Луцької міської ради. Окрім того, встановили протипожежну сигналізацію в архівних відділах Володимир-Волинської та Іваничівської РДА.

Також не вистачає коштів для посилення охоронного режиму архівних установ. Так, у першому півріччі 2014 року забезпечили державну охорону державного архіву області.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.