• 28.04.2017 15:00

Не лісом єдиним: Маневицький лісгосп продає найдешевші у райцентрі троянди і забезпечує зеленню всі місцеві кафе

Державне підприємство «Маневицьке лісове господарство» ще минулоріч спорудило на своїй території теплицю. Тепер тут вирощують приблизно півсотні видів овочів, квітів та декоративних рослин.

На ділянці, площею 20 сотих, вирощують огірки, помідори, декілька видів салату та петрушки, троянди, чорнобривці, туї, самшит, церенарій, кисличку, навіть гербери.

Усе це та ще безліч видів рослин – під пильним оком лише двох працівниць теплиці – Тетяни Лук’янчук та Світлани Шолом. Жінки запевнили, що справляються з усією роботою самі. Опалюють же теплицю лісівники, звісно, дровами.

Директор Маневицького лісгоспу Володимир Радіон розповів, що продуктами, вирощеними у теплиці, забезпечують власну їдальню. До того ж, реалізовують зелень в усі місцеві кафе та ресторани.

Неабияким попитом користуються і вирощені у лісгоспі троянди, секрет – у неабиякій красі та ціні, що нижча, ніж у місцевих квіткових магазинах.

Одну троянду у лісгоспі продають за 15 гривень. Більше того, Володимир Радіон із власного досвіду запевнив, що квіти довше тішитимуть око, ніж куплені у магазині. «Я і сам купив букет троянд. Дружина ще перед Пасхою занесла в церкву, на Плащаницю. Тоді ж і інші принесли. То наші довго свіжі стояли, а інші – зів’яли», – розповів директор Маневицького лісгоспу.

За його словами, говорити про економічні показники роботи теплиці поки зарано. Адже лише восени минулого року дали старт її роботі. Тож з’ясовуватимуть економічний ефект укінці року.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.