• 12.09.2017 09:07

«Найфестивальніші ведучі України» розповіли про свої факапи на сцені

«Найфестивальніші ведучі України» Вікторія Жуковська та М’яч Дредбол розповіли про свої найбільші факапи на сцені. Про це йдеться в інтерв’ю на сайті ]]>«Karabas.Live»]]>

 

М’яч Дредбол зізнався, що плутає назви гуртів.

 

«Особлива проблема із цим була в 11-12 роках, тоді з’явилася надзвичайно велика кількість таких «замудрьонних». Переплутати якийсь Black Milk In Your Head із Black Milk In Your Ass – фігня-питання!» – згадує М’яч Дредбол. 

 

А Вікторія Жуковська переконує, що перший час просто ненавиділа себе як фестивальну ведучу. Але зараз більш-менш задоволена.

 

М’яч Дредбол додав, що Жуковська інколи дуже хвилюється під час фестивалів. 

 

«Начитається відгуків в інтернеті, сидить, реве: «Все, це останній раз!» Жінко, бляха-муха, ти прочитала 15 негативних думок, а 900 позитивних пропустила?! Цього року, наприклад, ми вели музичну премію із топовими людьми в якості публіки – менеджерами, музикантами. Жуковську аж трусило! Я її під***бую, а вона стоїть із кам`яним обличчям! Ну то й що, що міністр культури в залі? Ну, налажаємо – і що, він видасть закон, щоб Жуковська і М`яч більше не вели фестивалі?!» – каже М’яч Дредбол.

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.