• 15.10.2017 10:10

«Навалена» Попелюшка і баба-канібал: про що говорив Притула у Луцьку

Під час концерту «Вар’ятів» у Луцьку, очільник першого українського гумор-шоу Сергій Притула поділився власною думкою щодо сюжету відомих українських казок.

 

 

Нещодавно Сергій із сім’єю переїхали у нову квартиру, а відтак речі деякий час зберігали у коробках. Згодом Притули вирішили перебрати старі книжки, перелиставши сторінки яких, Сергій дійшов висновку, що він виріс на страшних казках.

 

«Як почав читати - то зрозумів, що більшість українських народних казок – це настільний підручник для насильства», - почав Притула.

 

Мовляв, читаючи українську народну казку «Івасик-Телесик», кожна людина мусить зрозуміти, що такого дітям чути не можна.

 

Словом, під час виступу, очільник «Вар’ятів» почав згадувати сюжети кількох українських казок, завершивши цей монолог словами: «що вони там курили, пишучи цю хрєнь?».

 

ІВАСИК-ТЕЛЕСИК І БАБА-КАНІБАЛ АБО КУДИ ДИВИТЬСЯ ПОЛІЦІЯ

 

«Маленький хлопчик посеред озера в човнику. Сам один» (Синку, що ти там робиш? Де мама, де тато, де соціальні служби для молоді? Куди дивиться поліція? Що ти там шукаєш між очеретами?, - коментує Притула).

 

«В цей момент на берег виходить баба-канібал і каже: «Івасику-Телесику, приплинь, приплинь до берега!». Він без вагань приплив, зайшов в хату, зачинив двері, взяв зміючку, запхав її в пічку і спалив її до біса. (Людську дитину заживо спалив, - обурюється).

 

 

КОЛОБОК АБО ЯК ЗАЧАТИ ДИТИНУ В 90 РОКІВ

 

Починається казка з усвідомлення жахливого: у баби біда, тому вона кричить на діда, бо сімейство старих не можуть зачати дитину. (Як вони можуть її зачати, якщо йому 90 років?! Жінка ж, на фоні тієї психологічної проблеми, на старості років просто «чіканулася» на всю голову,- каже Притула).

 

Взявши тісто, зліпила кулю для боулінга, зробила там ніс, очі та рот, і сказала дідові, що то їх синочок. (Треба віддати належне дідові, бо чоловік при пам’яті розуміє, в якому тяжкому стані жінка). Каже: «хай піде погуляє і викинув те чудо-дитя з хати. Баба тішиться, бо дитина на свіжому повітрі, а колобок ходить по лісу і намахує флору та фауну направо й наліво, поки не докотився до лисиці. І тут всьо. Смерть. Лисиця з’їла головного героя. (Хоч я вже встиг пройнятися симпатією до нього. Травма на травмі, - сміється Сергій).

 

 

КОТИК І ПІВНИК АБО ДО ЄВРОСОЮЗУ ГОТУЮТЬ ЩЕ З ПЕЛЮШОК

 

Котика вкрала лисичка, поки його друг півник шарився по лісу. (Друзі, а мені одному видається союз котика і півника дивним, чи нас ще з дитинства готували до вступу в Євросоюз? - сміється чоловік).

 

Котик, щоб врятувати свого пітушару приліз до лисиці, почекав поки та піде з дому, а далі, шляхом брехні та обману, виманив на вулицю маленьких лисенят, і що він з ними робив? Він взяв молоток і «цок в лобок, і в мішок». (Мужики, підійміть руки, хто скаже, що молотком по лобку – то не боляче, - сміється).

 

12 МІСЯЦІВ АБО 50 ВІДТІНКІВ СІРОГО КУРИТЬ В СТОРОНІ

 

Маленька дівчинка прийшла в ліс до мужиків, до 12-ти мужиків. Сама, посеред ночі, коли пацани сиділи на галявині, жарили шашлик, пили по 50 грам. Вона виходить з кущів і каже: «дяді, а дайте мені підсніжників».(Підсрачників їй треба було дати в тій казці, - обурюється артист).

 

ПОПЕЛЮШКА АБО НАВАЛЕНА ПАНЯНКА З ГРАФІНАМИ НА НОГАХ

 

«Попелюшка – це взагалі істерика. Дівчата, підійміть руку, котра з вас, хоч раз в житті на тверезу голову губила на дискотеці лабутени. Немає такої ні одної, бо кожна дівчина знає, що легше на дискотеці втратити цноту, ніж дорогі туфлі. А та примудрилася загубити кришталеву туфельку, яких навіть не існує в природі. Якби вони існували – то були б і зараз. Стає очевидно, що Попелюшка на балу «навалилася», взула два графіни, і пішла собі. Всьо», - коротко обґрунтував сюжет казки Сергій Притула .

 

Підготувала Анастасія КАЧИНА

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.