• 14.03.2017 19:45

«Напевно, подумали, що це буде більше схожим на фарс чи виставу», – Гунчик про те, чому сесія не розглянула його «імпічмент»

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик прокоментував, чому, на його думку, позачергова сесія Волиньради не розглядала питання про висловлення йому недовіри, яким останнім часом часто «грозилися» депутатати облради.

Нагадаємо, що про так званий «імпічмент» Гунчику депутати Волиньради почали «закидати» ще укінці лютого, коли вимагали від Гунчика невідкладно подати пропозиції щодо розподілу вільних залишків обласного бюджету.

Учора ж, під час того, як активісти прийшли до Гунчика на розмову, обурившись силовим розгромом редуту на станції Кривий Торець, головний «свободівець» Волині Анатолій Вітів закликав зібрати позачергову сесію облради та висловити недовіру Гунчику через нібито непідтримку ним блокади. Утім, такі гучні заяви викликали неоднозначну реакцію активістів, і більшість із них таку позицію Вітіва не підтримала. Дехто з активістів публічно висловив цю позицію та закликав не влаштовувати політичні ігрища «під шумок» ситуації, яка викликала реальне обурення громадськості.

Тож, зваживши на те, що сесія була скликана менше, ніж за добу, багато хто йшов туди, передчуваючи смак політичної розправи над Гунчиком. Утім, на початку сесії голова Волиньради сказав – питання щодо висловлення недовіри Гунчику не розглядатимуть.

«Я знаю, що вчора, коли виступив депутат обласної ради Анатолій Вітів, після його виступу одразу пішли смс-ки депутатам. Видно, щось, десь тепер переграли. Сьогодні, очевидно, мав бути зовсім інший порядок денний сесії», – сказав Гунчик, коментуючи ситуацію.

Голова ОДА зауважив, що, скоріше за все, в облраді вирішили, що висловлення йому недовіри на фоні останніх подій «буде більше схожим на фарс чи виставу». «Висловити недовіру голові адміністрації за його чиновницьку чи депутатську позицію? Я з таким успіхом можу говорити про недовіру будь-якому депутату, якщо, скажімо, вони не підтримують пропозицій, які висловив, наприклад, Слабенко, чи Вітів, чи висунув «УКРОП», чи висунула «Солідарність». Окрім всього, я ще й громадянин і маю свою позицію. Я нею скористався і вчора я її озвучив, не приховував, не уникав усіх», – резюмував очільник Волині.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.