• 18.09.2017 18:58

Фільм волинської режисерки переміг на міжнародному кінофестивалі

Ігрова короткометражка «Начитали», створена режисеркою з Володимира-Волинського Світланою Федонюк, здобула перше місце у номінації «Кращий студентський фільм» 12-го Міжнародного кінофестивалю «Кінокімерія», який відбувся 15-16 вересня. Диплом та медаль студентці магістратури Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І. Карпенка-Карого Світлані Федонюк вручив Володимир Войтенко – ведучий програми «Арґумент-кіно» на телеканалі «1+1», –пише ]]>«БУГ»]]>.

Пан Войтенко побажав волинській режисерці здолати внутрішні сумніви і страх перед кіноавторитетами, сміливо йти далі, аби робити своє, новаторське кіно. А член журі Лариса Брюховецька, головний редактор журналу «Кіно-Театр», викладач кафедри Національного університету «Києво-Могилянська академія» і наша землячка з Любомльщини, подарувала книгу сценарію Івана Миколайчука та Еліані Сабате «Острів сліз».

У сценарії йдеться про долю волинської емігрантки Катерини Ясенчук. Жінка виїхала у США в 1915 році. Книга також висвітлює перебування французької режисерки Сабате й українського актора Миколайчука у Луцьку, де в 1985 році вони обирали натуру для майбутнього кіно.

Додамо, що короткометражка «Начитали» включена і до міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії», котрий вдруге відбудеться у Рівному 26-30 вересня. За час прийому робіт у 2017 році надійшло 245 заявок від режисерів з 47 країни світу, журі відібрало 100 кращих. Програма фестивалю складатиметься з міжнародного та національного конкурсу, останній передбачає змагання повного метру, короткометражок та номінацію «Рівне. Волинь».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.