• 14.02.2017 11:45

На Волині збиратимуть кошти для діток із вадами зору

Вже на початку березня стартує благодійна акція під назвою «Я хочу бачити життя». Її ініціатори – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця». Про це повідомили координатори сьогодні, 14 лютого, під час прес-конференції.

Цього року волонтери збиратимуть кошти на медичне обладнання для дітей із вадами зору.

«Ми хочемо, щоб ми діагностували дітей у ранньому віці, тобто немовлят, що дозволить запобігти утворенню різноманітних тяжчих хвороб зору, таких як косоокість та сліпота», – повідомила головний координатор акції у Волинській області Наталія Савчук.

Волонтери висловлюють надію на те, що у випадку ефективного проведення акції у 2017 році, вже до 2020 року вдасться взагалі закрити питання косоокості та сліпоти у Волинській області.

Завідувач дитячим офтальмологічним відділенням Волинської обласної дитячої лікарні Ганна Новосад зауважила, що проблема слабозорих діток на цей час постала дуже гостро.

«Щоб викорінити хвороби зору у діток, потрібні дороговартісні апарати. Наразі ми дуже потребуємо нового операційного офтальмоскопа, оскільки той, що ми маємо, вже застарілий. До того ж, в області ми проводимо досить складні операції, які, відповідно, потребують гарної апаратури. Потрібна апаратура і для того, щоб лікувати амбліопію (коли одне око працює не так, як належить) та косоокість», – сказала лікар.

Стартуватиме робота волонтерів із 9 березня та триватиме до 9 квітня. За цей час до співпраці залучатимуть різні установи та навчальні заклади, щоб акція була ефективною. Отож, упродовж місяця організатори проводитимуть і різноманітні культурні заходи, на яких теж збиратимуть кошти для діток із хворобами зору. Зокрема, на 14 березня координатори запланували благодійний ярмарок солодких сердець, на якому продаватимуть смаколики, 30 березня організують благодійний квест, а вже 8 та 9 квітня відбудеться фінал акції на Театральному майдані Луцька. Запланували проведенням різноманітних флешмобів та благодійних забігів.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.