• 14.01.2017 11:51

На Волині замерз поїзд із пасажирами

Пасажири поїзда «Ківерці–Львів» витратили на поїздку сім годин замість трьох, тому що поїзд заправили літнім паливом. На шляху від Ківерців до Львова поїзд повинен був зупинитися двічі: в Луцьку та Підзамче, – пише ]]>«ВолиньPost»]]>.

Однак відразу після Луцька довелося зробити позапланову зупинку в селищі Сенкевичівці Горохівського району. Машиніст вийшов до людей і пояснив, що далі їхати не зможе, бо через мороз пальне замерзає. Довелося дві години чекати локомотив із Луцька, який взяв поїзд на буксир і дотягнув до місця призначення.

Поки люди чекали порятунку, у вагонах перестала працювати система обігріву. Працівники рейсу і самі пасажири встигли обдзвонити всі можливі інстанції. Дехто з них повинен був сісти на інший поїзд після прибуття до Львова, але не встиг на нього. Таким людям «Укрзалізниця» пообіцяла повернути кошти або безкоштовно обміняти квитки.

Поїзд «добуксували» до Львова за сім годин – прибув він орієнтовно о 13:00 годині.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.