• 16.10.2017 16:01

На Волині відгримів патріотичний фестиваль

На Волині вдруге відбувся фестиваль із патріотичним змістом «Криївка Перця».

Цього разу, 15 жовтня, гостей приймало село Холоневичі, що на Ківерцівщині. Захід організував колектив Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». Фестиваль присвячений 75-річчю створення Української повстанської армії та пам’яті місцевих воїнів-героїв, - інформують організатори.

 

Мета фестивалю - національно-патріотичне виховання молоді, вшанування жертв кривавих воєн ХХ та ХХІ ст., які відбувалися і, на жаль, відбуваються і нині на території України; відзначення живих героїв та свідків цих подій. Тому захід відбувся на території багатостраждального села, поруч з однією із найстаріших будівель.

 

Фестиваль розпочався із військово-історичної реконструкції бою підрозділу УПА проти німецько-нацистського формування, який відтворила патріотична група «Азимут».

 

Музичну частину розпочав уродженець села Холоневичі, тепер – народний артист України Василь Чепелюк. Він виконував патріотичні композиції, а між ними розповідав правдиві історії краю, закликав до миру і злагоди між народами.

 

Наступними виконавцями були – дует «Душа Волині»: Алла Опейда та В’ячеслав Судима, які виконали десяток пісень, представили нову композицію та до сліз розчулили піснею «Нас весна не там зустріла…» про важку долю закоханої пари, які воювали в УПА.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.