• 13.06.2014 16:32

На Волині у Правому секторі й Автомайдані розкол через авторитаризм лідерів цих організацій

Волинські активісти Правого сектору та Автомайдану України повстали проти авторитаризму їхнього керівництва. Про розкол всередині цих угрупувань 13 червня під час прес-конференції розповіли «вигнанці» цих угрупувань.

Громадський активіст Володимир Бакулін повідомив, що лави організацій Правий сектор та Автомайдан України нині рідіють. Причиною є те, що дехто їх покидає у зв’язку з тим, що пройшли буремні часи революції. Проте деяких неугодних «чорнопіарними методами» намагаються виключити з організацій.

«Тих активістів, які хочуть добитися справедливості, щоб не було тих людей, які дискредитували себе під час революції, їх звільняють з організацій, щоб не заважали добратися до мети тим людям, тим керівникам громадських організацій, які хочуть зайняти крісла, які приносять прибуток», - говорив колишній «автомайданівець» Леонід Гринюк.

«Правий сектор перетворюється в авторитарну громадську організацію, де рішення ухвалюються двоосібно – Данильчуком (лідер ПС на Волині Павло Данильчук, – ВІП) та Тимощуком (заступник керівника ПС на Волині Руслан Тимощук, – ВІП)», - заявив Володимир Бакулін.

Він також розповів, що всередині громадської організації вже немає обговорень з іншими її членами щодо проведення акцій, ведення своєї діяльності тощо. Натомість керівництво вирішує свої «шкурні питання». Коли журналісти поцікавилися, чи з Правим сектором вирішують кадрові питання на керівні посади за гроші, Володимир Бакулін відповів: «Мені не відомі достовірні факти того, що хтось збирав якісь кошти чи хтось комусь давав, але те, що погоджують з Правим сектором, ну не так Правий сектор, а його керівництво намагається всунути своїх людей на керівні посади – це факт».

Те саме про організацію «Автомайдан Україна» розповів активіст Сергій Ковальчук. Там так само одноосібно ухвалюють рішення. До речі, цю організацію вже не очолює Ігор Оборонов. Його замінив Олег Бондарук, який нині є членом виконкому Луцької міськради.

Найголовнішою проблемою цих двох організацій активісти вважають те, що втрачені цінності Майдану, навколо яких і об’єднувалися люди. «Справи, які ми починали разом, ні одна не доведена до кінця», - зазначив Сергій Ковальчук. Тож «вигнанці» вирішили об’єднатися в окрему організацію, щоб таки продовжувати реалізацію ідей Майдану.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Революціонер, 16 Червень, 23:56
То чому ж ви, хлопці, організовували свої акції за спиною організації, замість того, щоб довести до кінця попередні? Не соромно?!
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.