• 13.10.2016 14:43

На Волині продавали авто, яке розшукував Інтерпол

Протягом тижня у сервісному центрі МВС у Волинській області виявили два автомобілі в розшуку під час оформлення договорів купівлі-продажу транспортних засобів. Про це інформує Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.

Житель Ковельського району, 1982 року народження, звернувся до ТСЦ 0742 (що в Ковелі) для оформлення договору купівлі-продажу автомобіля, марки «MERCEDES-BENZ» 316 CDI, 2005 року випуску. При перевірці цього транспортного засобу встановили, що авто перебуває у розшуку, а саме: у базі «Інтерпол».

У другому випадку житель міста Ковель, 1947 року народження, звернувся також до ТСЦ 0742 з метою оформлення договору купівлі-продажу автомобіля марки «DAF AE 65», 1996 року випуску. При перевірці вказаного транспортного засобу встановили, що авто перебуває у розшуку у зв’язку з незаконним заволодінням шахрайським шляхом у 2015 році.

Про ці події повідомлили Ковельський ВП ГУНП у Волинській області. У зв’язку з цим волинянам нагадують про доцільність звернення до сервісних центрів МВС при придбанні вживаних авто як гарантії того, що ваше право на власність буде захищено.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.