• 14.10.2017 18:06

На Шацьких озерах знімали відеокліп

Шацькі озера – це унікальна територія, де не лише найкращий відпочинок влітку, а й чудові місця, якими можна милуватися в будь-яку пору року. Щороку охочих побачити цю красу стає все більше.

Приваблюють Шацькі озера не лише відпочивальників і туристів, а й артистів та музикантів. Нещодавно Шацькі озера стали одним із місць знімання кліпу Лесика Турка. Про це повідомляє ]]>Район.Шацьк]]>

Зокрема на сторінці офіційної спільноти ЛесикСам / LesykSam про кліп пишуть таке: «Життя, як вода. На пливу тримають вічні цінності — дружба, вірність, турбота, доброта, кохання. А когось зло, жадібність, підлість, продажність тягне на дно. Плисти чи йти на дно? В кінці залишаєшся сам на сам зі своїм вибором. Новий кліп групи ЛесикСам знімався в дуже красивих місцях України: Базальтові стовпи на Рівненщині, Шацькі озера на Волині і Сірчаний кар’єр на Львівщині. Дуже круто, що в нас стільки фантастичних місць».

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.