• 13.01.2017 19:06

На луцький «Бедрик» склали протокол

У Луцьку вкотре виявили факти продажу алкоголю у нічний час. Про це повіомив департамент муніципальної поліції Луцької міської ради.

У ніч з 12 на 13 січня 2017 року робоча група з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі та ресторанного господарства щодо дотримання рішення Луцької міської ради від 20.04.2011 № 9/23 «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів» (зі змінами) провела рейд.

Перевірили п’ятнадцять об’єктів торгівлі та сфери послуг. Виявили один факт порушення частини 2 статті 156 КУпАП, який зафіксували працівники управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради та правоохоронних органів.

За фактами порушення норм вищезазначеного законодавства склали один адміністративний протокол на продавця магазину «Бедрик» (вулиця Кравчука, 10).

Цей протокол передадуть на розгляд адміністративної комісії.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.