• 10.10.2017 11:06

На Днях польського кіно лучанам покажуть «Останню сім’ю»

У рамках фестивалю «Дні польського кіно» у Луцьку 18 жовтня, о 19:30, представлять біографічний фільм «Остання сім’я». Про це пише ]]>Район.Луцьк]]>.

Режисер стрічки – Ян П. Матушинський. Актори: Анджей Северин, Давід Огроднік, Александра Конєчна, Анджей Хира, Магдалена Бочарська. Здзіслав Бекшинський – джентльмен з арахнофобією, жорсткими сексуальними фантазіями та пристрастю до малювання пронизливих антиутопійних картин. Бекшинський – сімейний чоловік, який бажає лише найкращого для своєї коханої дружини Зофії та сина-невротика Томаша. Зофія – хороша жінка-католичка – намагається зберегти родину, але у Томаша трапляються постійні вибухи насильства та спроби суїциду. Бекшинський ніколи не вірив, що сімейне життя завжди буде сонячним і веселковим.

Ян П. Матушинський закінчив кінорежисуру Сілезького університету в Катовіцах та курс документалістики в Школі Вайди. Його фільми отримали призи на численних фестивалях у Польщі та за кордоном. «Остання родина» – дебютний ігровий фільм Матушинського.

«Я завжди думав, що історія Бекшинського була такою, з якої вийшов би гарний фільм», – коментує Ян П. Матушинський. «Остання родина» режисера Яна П. Матушинського подібна до картин Здзіслава Бекшинського: неспокійна, захоплива і хвилююча. Я не маю сумніву – це один з найважливіших польських фільмів останніх років», – зазначив Якуб Ґриґєль.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.