• 11.09.2017 14:02

«Ми із Жуковською – єдині нормальні ведучі на фестивалях», – М’яч Дредбол

«Найфестивальніші ведучі України» Вікторія Жуковська та М’яч Дредбол розповіли чи вміють в Україні вести фестивалі та як у нас розвинена ця культура. Про це йдеться в інтерв’ю на сайті ]]>«Karabas.Live»]]>

За словами Вікторії Жуковської, зараз вона з М’ячем зараз якраз і формує культуру українських фестивальних ведучих.

«У нас абсолютно немає прикладів для наслідування – граблів, на які можна було б наступити. Кажуть, що говорити на сцені – це не мішки носити. Але й поза сценою у нас роботи не менше. Хтось, може, думає, що ми «звьозди». Але ми – такі ж люди, як і всі інші на фестивалях, просто стоїмо на два метри вище, щоб краще бачити», – додала вона. 

«Ми із Жуковською, напевно, єдині нормальні ведучі на фестивалях в Україні. Бо справді, на кого нам рівнятися? Були ведучі на «Таврійських іграх», але вони читали з папірця те, що їм написали редактори. А я ж пройшов школу КВН і можу викрутитися експромтом з будь-якої ситуації. Всьому вчився на власних ґулях. От зараз знаю як мінімум трьох чуваків, які намагаються копіювати мій стиль і так само вести. Взагалі ж фестивальні ведучі є хіба в Україні та, можливо, ще в Польщі. На європейських фестах ти такого не побачиш. Там між гуртами – порожня сцена, і тільки техніки перепідключають апаратуру. Це не означає, що ми якісь не такі. Навпаки, я вважаю, що ведучі повинні стати фішкою саме українських фестивалів. Щоб іноземці приїжджали і казали: «Як круто! У нас такого нема», – зазначив М’яч Дредбол.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.