• 12.10.2017 18:00

MONATIK зізнався, з ким став би у пару на «Танцях з зірками»

На Танцях з зірками український мультиартист MONATIK бачить свою місію у підтримці учасників шоу. Усе тому, що знає, як це складно – навчитися танцям. За лаштунками проекту MONATIKа розпитали про його враження від шоу, – йдеться на ]]>сайті 1+1]]>.

«Танець – це стиль життя. Займаюся танцями з 13 років, тому знаю це з власного досвіду. Одного разу ступивши на цей шлях, починаєш інакше мислити. Навіть якщо ти музикант, то вже мислиш іншими ритмами», – вважає MONATIK.

В одному з ефірів Влад Яма зізнався, що якби повернувся на паркет Танців з зірками, то хотів би бути у парі з Надією Дорофеєвою. А з ким із учасників шоу станцювали би ви?

Думаю, з Дорофеєвою хотіли би станцювати чимало чоловіків (усміхається). Однак, як на мене, в кожної партнерки можна чомусь повчитися, отримати певний досвід. Я за розвиток. Тож потанцював би з усіма потроху.

Що вас найбільше вражає у Танцях з зірками?

Найсильніші емоції переживаю тоді, коли доводиться вибирати між двома сильними парами. Так, це неприємні враження, але й найбільш тривожні миті.

Свою кар’єру ви починали як танцівник. Чому ж вирішили бути суддею шоу, а не танцювати на паркеті?

На Танцях з зірками я відповідаю за харизму, любов до справи, працездатність та працелюбність. Адже чудово розумію, як у ча-ча-ча складно поставити ногу, тримати коліно прямо, як у джайві складно працювати ногами, адже це шалено швидкі рухи. Знаю, як це – бути на місці учасників шоу. Можливо, я потанцював би на паркеті, але це неймовірно складна праця, у яку потрібно пірнати з головою. Наразі ми серйозно готуємося до великого конверту Vitamin D і там також дуже багато танців. Усе це поєднати в одному тілі, в одній голові було би надто складно.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.