• 06.02.2018 13:33

MONATIK розчулив роликом з дітьми

Мультиартист разом з учасниками "Голосу.Діти" своїми виступами відкривав та завершував церемонію "VIVA! Найкрасивіші-2018".
 
 
Днями у центрі столиці відбулася десята ювілейна церемонія нагородження "VIVA! Найкрасивіші-2018", - пише ]]>ТСН]]>.
 
Почесною місією відкривати та завершувати подію був удостоєний мультиартист, тренер "Голосу.Діти-4" MONATIK.
 
 
Одним з найбільш пам'ятних номерів церемонії нагородження стала пісня "Краса", яку MONATIK створив ексклюзивно до 10-річчя церемонії "VIVA! Найкрасивіші".
 
Мультиартист виконав новий хіт разом зі своїми підопічними "Голосу. Діти".
 
У ексклюзивному відеобекстейджі для ТСН.ua МONATIK відкрив залаштунки підготовки до церемонії, а також зізнався, що був радий знову зібрати учасників "Голосу.Діти" та творити разом музику:
 
"Коли "Viva" звернулися до мене з такою важливою місією - написати пісню, присвячену 10-річчю журналу, я зрозумів, що її звучання і душа проявиться максимально чесно, тільки якщо ми з хлопцями (прим. Антоном Чілібі і Сергієм Єременком - "MonatikChilibiSound") зробимо це з нашим майбутнім – учасниками "Голосу.Діти"! Я дуже гордий і щасливий за результат! Дякую "Viva" за те, що посіяли зерно, яке проросло в настільки мотивуючу, чесну пісню і дали можливість дітям насолодитися такою сценою і глядачами. А глядачеві, своєю чергою, - нашим світлим майбутньому".
 
До слова, переможцями премії "VIVA! Найкрасивіші-2018" стали Оля Полякова та Олег Винник.
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.