• 15.11.2017 09:48

MONATIK поділився ексклюзивними фото з відвідин Китаю

Популярний український співак декілька днів тому поїхав до Шанхаю, аби бути присутнім на ексклюзивній презентації треку від Фаррелла Вільямса.

Репер разом з LOUIS XIII Cognac обрав 100 гідних артистів з усього світу, котрі почують його музичну новинку, – пише ]]>Люкс ФМ]]>.

До речі, реліз пісні стане доступним для усього людства лише через 100 років, а його головна місія – донести думку про збереження світу. Monatik побував на цій унікальній події та був дуже вражений. Він привідкрив двері до потаємного у своєму мікроблозі та не стримував емоцій:

«Це приголомшлива подорож, одна з найбільш магічних і тих яка, однозначно, назавжди залишиться зі мною яскравим спалахом! Я в Шанхаї! Я Дещо побачив, ні почув, ні, правильніше буде сказати, почув Дещо! Сьогодні я був свідком презентації пісні, реліз якої відбудеться 2117-му! Як же це круто думати на 100 років вперед, піклуватися про майбутнє! Настільки важлива пісня, настільки значуще завдання, могли доручити тільки @pharrell. Дякую за круту мотивацію, зробити так, щоб мої онуки це почули !!! Відлік пішов».

 

 

Але окрім музичної та духовної насолоди мультиартист вирішив пізнати справжній Шанхай і приборкати цей мегаполіс. А як вам подорож Діми?

 


 


 


 


 


 


 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.