• 29.11.2017 15:17

«Міс Волині-2017» проти «Міс Горлівка-2018»: де дівчата красивіші та граційніші

Сьогодні інформаційний простір рясніє заголовками про конкурс «краси та грації» «Міс-2018», який відбувся в окупованій російськими найманцями Горлівці.

ВІП вирішив порівняти цю подію з подібними конкурсами краси, які відбуваються у нас на Волині. Для прикладу, ми обрали конкурс «Міс Волині – 2017», який відбувся у квітні цього року.

Про тих «умів», у котрих виникла ідея знайти «Міс-2018» у Горлівці нічого невідомо, а от конкурс найкрасивіших волинянок організовувало модельне агентство «MZM». 

Найперше, що варто зауважити, обирали «Міс Горлівку» серед шести учасниць, тоді коли за звання найкрасивішої волинянки змагалися тринадцять учасниць. Певно, в окупованому місті не лишилося красунь, або ж у журі сиділи люди, яким важко визначиться з найкращою, коли велике розмаїття «краси та грації».

А от конкурсів для учасниць у превдореспубліці вигадали більше, ніж для їхніх «колег» на Волині. Горлівські, не побоїмося цього слова «красуні», повинні були підготуватися до конкурсу-вітання, конкурсу бал-авангард, конкурсу корсетів, конкурсу талантів «Якби я була королевою» та конкурсу вечірніх суконь. Організаторам лишається подякувати, що у тут обійшлося без конкурсу купальників, бо коментарів на зразок «Із слабкими нервами не дивитися», «Колгосп імені Леніна нікуди і не виїжджав» та «Как кето развидеть?» було б набагато більше.

Волинянки ж у трьох запропонованих конкурсах дефілювали у сукнях в осучасненому народному стилі, купальниках та вечірніх сукнях. І відверто, чи це тому, що дівчата, які беруть участь – моделі, чи від того, що «своя сорочка ближче до тіла», конкурсантки неймовірні красуні. Серед них справді важко вибрати переможницю, тому і фінальний розрив між фіналістками становив лише один бал. До слова, про ту, хто отримав корону «Міс-2018», нічого не відомо.

Що ще додати, сценарій ДНРівського конкурсу краси вражає примітивністю і крім сміху та почуття жалю нічого іншого це дійство не викликає. Завданням цих жіночок було «перевтілитися в принцес та королев», а вони пообмотувалися у газети, сміттєві пакети, паперові серветки та інший непотріб. Ось такі от «королеви».

Втім, порівнювати не порівнюване важко, бо на Волині конкурс красунь можна побачити просто на вулиці, адже наші дівчата гарні та неповторні навіть, коли йдуть за хлібом.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.