• 01.12.2017 13:40

Метрові ліхтарі та кілометри гірлянд: якою буде головна ялинка України

Новий рік у центрі Києва цьогоріч буде «неоновим».

Так назвали свято його організатори, – йдеться в сюжеті ]]>ТСН]]>.

Головною окрасою стане ялинка заввишки 30 метрів, прикрашена метровими ліхтарями, що триматимуться на канатах. Тисяча іграшок і 3,6 км гірлянд будуть кожного дня світитися іншими кольорами. Прикраси вартістю 2,7 млн гривень уже купили за кошти меценатів. Загалом на свято хочуть витратити 27 млн гривень – це 9,5 тисяч мінімальних зарплат українців.

Дерево ж уже підібрали на Івано-Франківщині, однак іще не рубали його. Встановити головний атрибут зимових свят планують біля Софії Київської, однак не настільки близько до храму, як це було востаннє.

Тим часом на сайті Київради з’явилася петиція з проханням зберегти 100-річну ялинку, а замість неї встановити в центрі столиці штучну. Організатори такі пропозиції дивуються, бо штучна аналогічної висоти буде дорожчою і коштуватиме приблизно 5 млн гривень. Це невигідно, адже після свят звичайну ялинку розпилюють і продають на сувеніри та артоб’єкти, а гроші передають у лісництво для висаджування нових дерев. Тому, найпевніше, головна ялинка країни залишиться натуральною, а оцінити її можна буде вже на свято Миколая 19 грудня, коли заплановане її офіційне відкриття. 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.