• 20.09.2016 18:07

Майже завершили ремонт дороги Луцьк-Радехів

На дорозі Луцьк-Львів от-от мають замінити жовту розмітку на білу На всій протяжності дороги H-17 Львів-Радехів-Луцьк у Волинській області практично завершені роботи, крім того, до вечора вівторка, 20 вересня, обіцяють замінити тимчасову жовту розмітку на білу. Про це розповів заступник директора департаменту інфраструктури та туризму Віктор Довгополюк на нараді голови Волинської ОДА з головами райдержадміністрацій та міст обласного значення 20 вересня, – пише ]]>«Конкурент»]]>.

«На всій протяжності дороги завершені підготовчі роботи, фрезерування, влаштування вирівнювального нижнього шару, облаштовано верхній шар асфальту. Сьогодні до вечора може завершать розмітку. Жовта – тимчасовий варіант, на першому шарі. А біла – кінцева», – зауважив заступник директора.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик відзначив, що водії вдячні за ідею тимчасової розмітки. «Волинська область перша, як я розумію, показала, що навіть на тих дорогах, які не завершені до кінця, можна покласти розмітку. Зі слів водіїв, зробили правильно. Тому що в темну пору року, якщо дорогу ремонтують і вона без розмітки, водії дуже жалілися, що це підвищує ризик ДТП і можливого травматизму», – каже голова обласної держадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.