• 13.03.2017 20:03

Макс Кідрук розпочинає у Луцьку унікальний науково-популярний проект

Чому ми тут? Чи є у Всесвіті ще хтось, крім нас? Як обрахувати число цивілізацій, які коли-небудь існували на Землі? Відповіді на ці та багато інших запитань ви зможете дізнатися вже цієї весни. Із науково-популярними лекціями проекту «Quantum» до Луцька їде відомий український письменник Макс Кідрук. Про це інформують організатори.

Загалом у місті планують провести 7 лекцій. Перша – «Творець чи творіння?» – відбудеться 21 березня, о 18.00 у Волинському обласному театрі ляльок. «Задум проекту з’явився, коли я усвідомив, що сучасна молодь нічого не знає про довколишній світ. Анічогісінько! Протягом ХХ століття наука сягнула небачених висот у пізнанні Всесвіту. Та при цьому виникає один недолік: нові, надсучасні теорії щодень стають складнішими», – розповів лектор.

«Макс Кідрук буде розповідати про явища та тіла, розміром від ядра атома до зірки-гіганта, про процеси, які відбуваються на відстані світлових років та в глибинах людського тіла і свідомості. Кожна лекція базуватиметься на наднових відкриттях науки, а для наочності буде підкріплюватися візуальним рядом слайдів», – кажуть організатори.

Під час першої лекції буде розкрито одне з ключових питань світотворення: чи для зародження життя на Землі потрібно було втручання надсвідомих сил? Аудиторія проекту не обмежена віковими чи соціальними категоріями. Доступна і яскрава манера викладання Кідрука і несподіване висвітлення тем зустрічей будуть здатні зацікавити будь-кого: директора десятирічної компанії, випускника філології чи навіть старшокласника.

«Суть ідеї проекту «Quantum» – популярно, легко й дохідливо, розказати все, що ми знаємо про сьогоднішній світ. Що таке Всесвіт? З чого він почався і чим закінчиться? Звідкіля ми знаємо, що йому 13,7 мільярда років? Врешті-решт, що таке саме життя?» – пояснює лектор.

Організатор заходу в Луцьку – мистецьке об’єднання «стендаЛь». Квитки можна придбати у книгарні Волинської обласної друкарні (проспект Волі, 27) або онлайн (https://goo.gl/PHmRzO). Довідкова інформація – за телефонами: 067–360–08–01 або 099–642–4872.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.