• 10.07.2017 17:53

Луцький «УКРОП» порівняли з «сєпарами» з Донецька

У соціальній мережі ]]>Фейсбук]]> з’явилася картинка, на якій демонструють багато спільного в останніх діях луцького «УКРОПу» з сепаратистами з Донецька.

За досить короткий проміжок часу ця картинка зібрала десятки лайків та поширень. Зображення виклали у п’ятницю, 9 липня.

Як нагадує ]]>«ВолиньPost»]]>, в березні після «перевороту» в міській раді, в результаті якого з посади усунули секретаря Юлію Вусенко, укропівець Ігор Поліщук став в.о. міського голови Луцька. Після двох місяців судової тяганини Вусенко поновили на посаді. Однак «укропівська» більшість зробила це лише після того, як Вусенко виграла апеляцію. Того ж дня звільнили її з посади. Користувачі Facebook порівняли ці дії «УКРОПу» з сепаратистами «ДНР-ЛНР» і виявили багато збігів.

Так, «укропівці» прийшли до влади без виборів, використовують «тітушок та найманців», «ведуть пропаганду» через ЗМІ, «не підкорюються українським судам та зневажають Закони України» тощо.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.