• 13.10.2016 16:46

Луцький правознавчий ліцей урочисто прийняв новобранців

Луцький правознавчий ліцей приймав нове поповнення. 102 десятикласники склали присягу сьогодні, 13 жовтня, на Меморіалі Вічної Слави.

Розпочали посвяту у ліцеїсти з виконання Державного Гімну. Опісля хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих вояків АТО.

Із вітальним словом до новобранців звернувся директор навчального закладу Анатолій Дудич. Очільник ліцею наголосив на тому, що вже колишні школярі зробили перший у житті усвідомлений вибір – не зважаючи на складний для держави час, присягли бути вірними та відданими Україні.

«Складання присяги – це момент настання нового етапу у вашому житті, це свідчення вашого свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, це відповідальність перед державою, батьками, близькими та рідними. Пам’ятайте про це», – наголосив мовець та зізнався, що цього року повноцінними учними правознавчого ліцею стали багато з тих, хто продовжує родинні династії працівників правоохоронних органів України.

Опісля привітав новобранців Луцький міський голова Микола Романюк. Градоначальник наголосив, що цей день ліцеїсти запам’ятають назавжди, «адже навіть погода сприяла тому, аби цей день вкарбувався на все життя». Також очільник Луцька зазначив, що зі сторони міської ради буде робитися все для того, аби створити комфортні умови для навчання, оскільки з наступного року планують почати капітальний ремонт приміщень.

«Так що за два роки ви не впізнаєте свій ліцей», – сказав Микола Романюк.

Про особливий день у житті новобранців говорив і начальник ГУ НП у Волинській області Петро Шпига, адже перша присяга у правознавчому ліцеї є символічною, оскільки відбувається напередодні великих свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва.

Учасник АТО, протоієрей Олександр Мазурак побажав присутнім, щоб у фізичному плані школярі орієнтувалися на подвиги і честь славних козаків, а у духовному, щоб дивилися на Матір Божу.

Опісля ліцеїсти урочисто проголосили присягу, а священик окропив їх святою водою.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Ярослав, 03 Січень, 23:13
А поступати після 9-го класу?
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.