• 12.12.2017 12:21

Луцький паб запрошує на безкоштовний кіноперегляд

Pub Oldskull, який знаходиться на вулиці Лесі Українки, запрошує своїх постійних відвідувачів та нових гостей на кіноперегляд фільму "Валеріан".
 
 
Про це організатори повідомляють на сторінці у ]]>Фейсбуці]]>.
 
Фільмоперегляд відбудеться сьогодні, о 14.00.
 
"Халльо, народ! Настрій шось у нас такий чудесний, передсвятковий, в очікуванні чуда. От і потягнуло нас в Оолскулі на фантастику. Тому дивимось з вами сьогодні французький фантастичний фільм 2017 року «Валеріан та місто тисячі планет» (англ. Valerian and the City of a Thousand Planets). 
 
Люк Бессон не тільки зайнявся режисурою, а й взяв участь у написанні сценарію, і цей фільм небезпідставно вважають одним з кращих його фільмів. В основу сюжету лягла серія французьких коміксів «Валеріан та Лорелін», яка друкувалася у Франції з 1967 до 2013 року. Головні герої, брюнет Валеріан і його рудоволоса супутниця Лорелін подорожували у часі і просторі. 
 
Такщо підтягуйтесь на 14.00. Подивимось того фільма. І взагалі подумайте, скільки ми вам грошей на квитки в кінотеатр економим. Їх же пропити можна, що значно ліпше", - йдеться у дописі.
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.