• 24.11.2017 10:18

Луцький комік розповів, як довів свою команду до перемоги на «Лізі сміху»

18 листопада команда «Замок Любарта» вкотре відстоювала честь нашого міста на Зимовому кубку гумор-шоу «Ліга сміху». Назар Пащук поділився з нашою редакцією секретом. Команда перемогла у номінації «Кращий жарт над тренером».

 

 

З 11 команд, як вважає Назар, перше місце чесно виборола гідна. Яка саме ? Ви дізнаєтесь це уже наступної п’ятниці, коли й запланований ефір.

 

Луцький комік також мав можливість стати тренером для однієї з команд регіональної ліги. Під його опікою команда «500» з міста Дніпра виборола першість на фінальній грі в Запоріжжі 22 листопада.

 

«Це був цікавий досвід та цікаві нові враження. Це були максимально довгі добирання з точки А в точку Б, адже в одну сторону їхати близько 1000км... Деколи вже хотілось зірватись і відмовитися від участі, але я витримав і радий тому. Дякую організаторам за запрошення та високий організаційний рівень, дякую редакторам за недоспані ночі та розуміння особливо до команди чемпіона, дякую усім командам які старались і це було видно», - пише Назар на своїй сторінці у Facebook.

 

Зірковим гостем на грі став усім відомий Віктор Розовий, представник команди «Загорецька Людмила Степанівна».

 

Скромний луцький комедіант вважає, що особливої заслуги у перемозі «500» він не має, бо сама команда була дуже хороша та зібрана.

 

«Пацики і дівчинка... на фестивалі, мабуть, ніхто б і подумати не міг що це реально, але ми це зробили! Вітаю», - коментує щасливий тренер. 

 

Катерина КОБЕРНЮК

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.