• 06.02.2018 17:51

Луцький гурт випустив «Сеньйоріту»

Луцький гурт «ФлайzZzа» презентував нову композицію.

 

 

Про це у вівторок, 6 лютого, на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив учасник гурту Андрій Тимчук (Тіма).

 

Зазначимо, що «ФлайzZzа» уже досить давно не презентував своїх нових пісень. Крайній альбом «МК-60» з’явився на світ у 2015 році. З того часу команда займалась промоцією пісень з тієї платівки.

 

"Важкий час, у якому ми живемо, теж дався взнаки і гурт не так швидко записує нові треки, як колись. Проте незмінно Флайзюки переконані в тому, що українців потрібно регулярно «підзаправляти» позитивчиком, адже сірості та проблем й так вистачає у нашому житті", - повідомили музиканти.


Пісня «Сеньйоріта» написана з характерним стьобом від Флайзи.

 

"Текст треку гарно пасував би для якоїсь комедії на кшталт зміни ролями чоловіка та жінки. А музика добре підходить для танців у такому популярному зараз латино-дусі. Вперше у записі на студії використано саксофон. Грав на ньому, як і накопичував увесь інший матеріал, наш друг Олександр Богдан. Барабанну партію створив чудовий репер Куля (Тулим), ну а зводив і мастерив трек незмінний Роман Сорока", - зазначили артисти.

 

]]>ПОСЛУХАТИ ПІСНЮ]]>

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.