• 01.12.2017 11:07

Луцький гіпермаркет відсвяткував 12-ий День народження

У листопаді гіпермаркет «Там Там» святкує День народження. 

 З нагоди дванадцятиріччя у магазині місяць відбувалися цікаві акції та діяли вигідні пропозиції, а найголовніші призи – 12 візочків з продуктами та 6 путівок на двох у Лапландію розіграли 30 листопада.

Кілька тисяч волинян зібралося на першому поверсі торгово-розважального центру «ПортCity», аби спробувати своє щастя та мати нагоду виграти цінні подарунки. Звісно, яке свято без кульок, тож наймолодших відвідувачів гіпермаркет вітав «Там Там» саме ними.

 Для виграшу головних призів – дванадцяти візків з продуктами на суму 1200 гривень та шести путівок на двох у Лапландію слід було протягом місяця придбати товари у гіпермаркеті та вкинути підписаний чек від 300 гривень у скриньку. Саме серед присутніх учасників й відбувся розіграш призів. 

До слова, дванадцять волинян-переможців поїть не лише у Лапландію, адже у програмі туру: Рига, Таллінн, Гельсінки та резиденція Санта Клауса. Тож путівки на двох виграли Олександр Пахота, Марина Захарчук, Надія Горбатюк, Ольга Куренна, Тетяна Кодлубай та Михайло Васильківський. До слова, останній переможець зізнався, що вже вигравав у гіпермаркеті. 

 


«Минулого року на День народження Там Таму я отримав сертифікат на тисячу гривень, а сьогодні дуже радий, що виграв ще й путівку», - зазначив він.
Окрім того, відбувся розіграш дванадцяти візочків з продуктами. 

 Серед переможців Олександр Калішук, Юлія Бокій, Людмила Левкова, Тетяна Павлишенко, Надія Добринюк, Галина Юшина, Тетяна Романець, Катерина Ляшук, Ігор Ющишин, Світлана Войтович, Любов Шевчик та Володимир Попов.

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.