• 19.12.2016 09:13

Луцьком бігали «Миколайчики»

У переддень Святого Миколая у Луцьку провели «Благодійний забіг святих Миколаїв». Подія у місті відбулася в неділю, 18 грудня.

Участь у справжньому півмарафоні брали чимало лучан – від професійних спортсменів та любителів здорового способу життя до школярів та немовлят. Дорослі змагалися у дистанціях на сім та два кілометри. Натомість малеча додала 100-, 300- та 500-метрівки.

Дистанцію для бігу облаштували від ТЦ «Порт СІТІ» вздовж проспекту Соборності. Для діток участь у змаганнях була безкоштовною, старші ж мали заплатити 50 гривень. Зібрану суму організатори обіцяли передати Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини. Кожен із учасників отримав символічні медалі, а переможців нагородили цінними подарунками.

До слова, захід організували ТЦ «Порт СІТІ», ТМ «Дмитрук» та спортивного клубу «Лучеськ» під патронатом Луцької міської ради, Управління з питань фізичної культури та спорту, Федерації легкої атлетики України.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.