• 14.12.2017 11:33

Луцького журналіста підозрюють у вживанні наркотиків, - посадовець

У одному з матеріалів журналіста Руслана Пилипчука, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук підколов Руслана, що той аж занадто обізнаний в сфері наркотиків. Посадовець припустив, що причиною його втомленого вигляду може бути вживання заборонених речовин.
 
 
Про це йдеться у матеріалі ]]>ІА "Конкурент"]]>.
 
За словами посадовця журналіст різко схуд, а під його очима синці. 
 
"Такі синці під очима, як в тебе, можуть бути наслідком поганого харчування, недосипання та наявністю хімічних елементів в організмі. Будь обережним, бо всі турбуються через твою освіченість в сфері наркотичних речовин... І, до речі, тепер ти знову схуд", - йдеться у матеріалі
 
Руслан заперечує такі припущення Сергія Кошарука та каже, що в його крові немає жодної забороненої речовини.
 
"Мій гонзо-стиль та знання, яких достатньо для роботи наркологом на півставки, зробили мені не найкращу репутацію людини, яка може зробити щось погане або навіть трішки гірше ніж "щось погане". 
 
Благо, це ніяк не відображається на моїй журналістській діяльності, і я можу сміливо заявити, що ніяких заборонених елементів в моїй крові нема", - резюмує репортер.
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.