• 13.10.2015 14:49

Луцькі тролейбуси обладнали системою озвучення зупинок

Завдяки встановленню у луцьких тролейбусах систем озвучення зупинок громадського транспорту, людям із вадами зору буде легше зорієнтуватися, у якому напрямку вони рухаються. Презентація її відбулася 13 жовтня.

Луцьком курсують у тестовому режимі два тролейбуси, обладнанні зовнішніми систем озвучення зупинок громадського транспорту. Це робиться для того, аби люди із вадами слуху могли зорієнтуватися, у якому напрямку курсує той чи інший тролейбус. Проект спільно із міською радою реалізовує громадська організація «Генерація успішної дії». Цю ідею вони подали на конкурс «Громадських ініціатив», тож бюджет становить 50 тисяч гривень.

«Будемо старатися, щоб максимально обладнати цією системою усі тролейбуси», - розповів міський голова Микола Романюк.

«Ще на зустрічі з переможцем сказав, що знайдемо спонсора, щоб оплатити долю громадської організації. Тож фонд Ігоря Єремеєва «Волинська родина» профінансував її», - повідав градоначальник. Тож планується, що протягом місяця-двох обладнають усі тролейбуси.

Як працює система відразу оцінили представники ГО «Генерація успішної дії». Люди з вадами зору позитивно оцінили таке озвучення зупинок. Адже тоді їм більше не доведеться турбувати інших людей з питаннями, що за тролейбус під’їхав до зупинки і у якому напрямку він їздить.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.