• 15.08.2014 12:27

Луцькі школярі матимуть два місяці канікул

Луцьким школярам, як і багатьом їхнім «колегам» з інших областей, збільшать зимові канікули. Про це в коментарі ВІПу розповів начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк.

За словами Олега Гребенюка, вже в багатьох регіонах України заради економії енергоносіїв запровадять шестиденний навчальний тиждень. Не став винятком і Луцьк. Місцеві школярі обидва семестри 2014-2015 начального року вчитимуться по суботах. Натомість упродовж грудня-січня вони матимуть два місяці зимових канікул.

Щоправда, «шестиденка» не стосуватиметься учнів молодших класів. Наразі в місті займаються планування навчального процесу у такий спосіб, аби наймолодші школярі вчилися п’ять днів на тиждень.

Таке нововведення дозволить зекономити кошти за електроенергію та газ. Зі слів головного освітянина Луцька, впродовж канікул школи опалюватимуть мінімально, аби забезпечити допустимий температурний режим.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 2

Ірина, 15 Серпень, 13:21
А що з дитсадками? Дошкільнят теж на канікули? А наздоганяти програму як школярі за два місяці будуть? Влітку? А як з сезоном оздоровлення?
Владислава Жорняк, 15 Серпень, 13:34
Вони ж навчатимуться по суботах обидва семестри.
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.