• 21.01.2016 14:38

Луцькі пільговики їздитимуть у тролейбусах за електронним квитком

Луцьким пільговикам видадуть спеціальні проїзні квитки для проїзду в електротранспорті. Про це йшлося 21 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного планування, фінансів та бюджету.

Депутат Олександр Кравченко зауважив, що Луцьке підприємство електротранспорту стало заручником ситуації, коли за відсутності чіткого обліку пільгових пасажирів із бюджету треба відшкодовувати їхній проїзд. За квитками, які продані в електротранспорті, вираховують ймовірну кількість пільговиків. Натомість серед них є такі, які не користуються послугою.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко зауважив, що нині на ЛПЕ встановили коефіцієнт 2,36. Тобто, на одного платного пасажира в середньому проїжджає 2,36 пільгових пасажирів.

За словами Григоренка, Луцьк хоче запозичити тернопільський досвід. Так, у Тернополі ведуть облік пільговиків і облік водіїв за допомогою пластикових карток і системи GPS.

У Луцьку теж планують ввести систему пластикових карток. Пільговикам видаватимуть річний електронний проїзний. Кондуктор матиме спеціальний пристрій, який зчитуватиме ці картки (пізніше планують перейти на автоматизовану систему). Так обліковуватиметься кількість пільгових пасажирів.

На цей час вже є три фірми, які готові надати обладнання і програмне забезпечення Луцькому підприємству електротранспорту. «Якщо все добре, то на кінець літа ми виходимо на цей облік», –  розповів Григоренко і додав, що луцькі пільговики матимуть 120 безкоштовних поїздок на місяць.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.