• 11.12.2017 16:01

Луцькі патрульні розповіли про свою роботу молодим активістам

9 грудня, в Молодіжному центрі Волині активні студенти та школярі дивились фільм про роботу американських правоохоронців-кінологів «К9».

 

 

Разом з молоддю на показі були і луцькі патрульні які після перегляду поспілкувались з глядачами і розповіли про свою роботу. Лейтенант Ольга Шмигель яка патрулює вулиці нашого міста розповіла розповіла про важливість співпраці поліції з громадянами.

 

Правоохоронниця бідкалась на небажання містян давати свідчення патрульним. Лучани не хочуть мати в подальшому замороки в суді. Лейтенант Сергій Баделян і кінолог Володимир Стоцький розказали про небезпеку роботи правоохоронцем. Патрульні автомобілі не пристосовані для перевезення бешкетників. Затримані не раз нападали на поліцейських то ж тепер їх перевозять в кайданках.

 

Під час неформального спілкування за кавою і смаколиками молоді активісти задавали відверті питання патрульним. Поліцейські розповіли про труднощі відбору до підрозділу, специфіку роботи кінологічної служби. По завершенню кіноперегляду студенти сфотографувались разом з патрульними поліцейськими.

 

Організатором заходу виступила «Молодіжна платформа» спільно з міжнародною організацією IREX.

 

Текст: Дарина Мартинюк

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.