• 14.02.2017 19:22

Луцькі гімназисти провідали пораненого бійця

Нещодавно учні Луцької гімназії № 21 відвідали місцевий військовий госпіталь і поспілкувалися з бійцем 55-ї бригади. Про це пише газета ]]>«Волинь-нова»]]>.

Володимир Чернов у свої 24 вже чимало пережив. Його троє синів можуть пишатися своїм батьком, адже не кожен зможе залишити стабільну роботу і, взявши в руки автомат, вирушити під Горлівку, Авдіївку чи Донецький аеропорт.

Уже з перших хвилин розмови стало зрозуміло, що цю людину важко налякати, адже навіть у мирний час настільки оптимістичних, радісних та впевнених особистостей важко зустріти. Володимир готовий боротися за Україну, а згодом допомагати відновлювати території і мир. Він не досипав в окопах. Він бачив смерть своїх друзів, він розуміє, що насправді означає війна. Йому знайома втрата близької людини, але це не змушує його розірвати контракт і втекти додому.

Одна з порушених солдатом тем стосувалася волонтерів та людей, які прикидаються ними і обманюють свідомих громадян, що готові поділитися коштами. Володимир також розповів про зловживання владою та корупцію військової верхівки.

Щодо людей, які живуть на окупованих територіях, та того, як вони врешті-решт ставляться до українців, Володимир говорить, що фактично вони розділені на три категорії. Є українці, які готові визнати владу Кремля. Є ті, що чекають повернення української влади та закінчення владарювання проросійських терористів. І, звісно ж, нейтральні особи, яким абсолютно однаково: називати себе українцями чи росіянами.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.