• 15.11.2016 09:57

Луцькі боксери присвятили перемоги Героям АТО

З 11-го по 13-те листопада цього року в місті Нетішин Хмельницької області відбувся відкритий чемпіонат міста, присвячений Героям АТО. Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

У змаганнях брали участь 140 боксерів з різних регіонів України, Білорусії та Молдови. Збірну міста Луцька представляли виключно учні відділення боксу КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради».

Найуспішніше виступили: Зарудницький Вадим – І місце у в/к 30 кілограмів; Дзюрбей Рустам – І місце у в/к 32 кілограми; Карпюк Максим – ІІ місце у в/к 34 кілограми; Гульт Назар – ІІІ місце у в/к 50 кілограмів; Терлецький Артем – ІІІ місце у в/к 54 кілограми; Магдич Назар – ІІІ місце у в/к +80 кілограмів.

Готували боксерів до змагань тренери Артур Каменєв та Василь Боярчук. Адміністрація КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» висловлюють вдячність керівництву ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за сприяння в підготовці та участі у цих змаганнях боксерів з міста Луцька.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.